چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه » اخبار داخلی انجمن » ارتحال حاج ابوالفضل حاجی حیدری رئیس هیئت مدیره موسسه

ارتحال حاج ابوالفضل حاجی حیدری رئیس هیئت مدیره موسسه

مجاهد نستوه و مبارز ضدکاپیتولاسیون آمریکایی شاه و یار محرومان حاج ابوالفضل حاجی حیدری که عمر پربرکت خویش را در خدمت انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) گذراند در تاریخ اول اسفند ماه ۱۳۹۲ به یاران شهیدش عراقی، امانی،بخارایی، نیک نژاد، صفار هرندی و لاجوردی پیوست.

وی که از سال ۱۳۴۱ در جهاد فی سبیل الله در کنار دایی بزرگوارش مرحوم آقای حاج حبیب‌الله عسگر اولادی، ۱۳ سال زندان طاغوت را با استقامت و شجاعت تحمل کرد ، پس از پیروزی انقلاب در همه صحنه‌ها حضور جدی و فعال داشت .

وی عضو شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی(ره) و رئیس این شورا ، عضو موسس و شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بود و در خدمت به محرومین جامعه خدماتی کم نظیر انجام داد.

ایشان سال های متمادی  ریاست هیات مدیره موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی بر عهده داشته و از این منظر حقی بر گردن فارغ التحصیلان موسسه دارند.

انجمن فارغ التحصیلان رحلت این مجاهد صادق را به محضر ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و ملت بزرگ ایران و خانواده محترم حاجی حیدری، همرزمان و یارانش تسلیت عرض می‌نماید.

مراسم تشییع جمعه ۲ اسفند از مقابل یادمان شهدای ۷۲ تن واقع میدان بهارستان (سرچشمه) برگزار می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Scroll To Top