چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه » اقتصادی » هفتمین دوره عالی مدیریت کسب و کار برگزار می‌شود

هفتمین دوره عالی مدیریت کسب و کار برگزار می‌شود

نقش بنگاه‌ها و سازمان‌ها در اقتصاد هر کشور، به ویژه از دیدگاه اشتغال زایی و سهمی که در توسعه دارند، روز به روز بیشتر شناخته می شود.

این بنگاه ها عمدتاً نیازمند حمایت و هدایت مراکز معتبر آموزشی در حوزه ارائه خدمات مدیریتی و آموزشی هستند که می تواند بهره‌وری آنها را افزایش دهد که به تبع آن، افزایش سوددهی را نیز به همراه خواهد داشت.

با این رویکرد مدرسه عالی کسب و کار ماهان با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام به برگزاری هفتمین دوره عالی مدیریت کسب و کار (DBA) می کند.

ریاست گروه DBA ماهان، علی اکبر فرهنگی چهره ماندگار ارتباطات ایران و اعضای شورای ماهان نیز ناصر میرسپاسی پدر علم مدیریت منابع انسانی ایران، محمود ساعتچی پدر علم روانشناسی بهره وری راهبردی در جهان و همچنین عبدالحمید ابراهیمی پدر علم بازاریابی ایران است.

براساس این گزارش هادی سیاری که خود از کارآفرینان برتر ایران و صاحب سبک در حوزه رهبری است، چشم انداز دوره DBA ماهان را شامل پرورش رهبران کسب و کار و هدف دوره ارتقاء دانش و مهارت های مدیریتی به سبک کاملا کاربردی و مهارتی  عنوان می کند.

مخاطبین هفتمین دوره  DBA مدیران عالی و ارشد باتجربه سازمان های خصوصی و دولتی هستند که ضمن دارا بودن سابقه تحصیلی MBA و یا آشنایی با علوم مدیریتی موفق به سپری کردن مصاحبه ورودی شوند.

در پایان دورهDBA  ماهان به دانش آموختگان گواهینامه معتبر از دانشگاه جامع علمی کاربردی با تائیدیه وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری اعطاء خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Scroll To Top