چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه » ورزشی » پیروزی جوانان والیبال برابر هموطنان ولاسکو

پیروزی جوانان والیبال برابر هموطنان ولاسکو

برخلاف آنچه که پیش بینی می شد تیم ایران در مصاف با آرژانتین نایب قهرمان دوره قبل و هموطن های ولاسکو و سی چلو  بازی به نسبت راحت تری با استونی را پشت یر گذاشت و توانست در برابر یکی از مدعیان قهرمانی به برد ارزشمند و دور از انتظاری نائل شود.

این در حالی بود که سایت   FIVBدر آستانه این بازی ها از تیم های آرژانتین برزیل، صربستان و ایتالیا به عنوان رقیبان جدی روسیه تیم مدافع عنوان قهرمانی یاد کرده و هیچ نامی از تیم های آسیایی از جمله ایران نبرده بود.

به نظر می رسد با پیروزی ایران بر آرژانتین از این به بعد این معادلات سایت فدراسیون جهانی حتما تغییر پیدا خواهد کرد و آنان بیشتر از شاگردان دکتر نفرزاده خواهند نوشت.

نکته مهم بعدی بازی های روز دوم هم شکست ژاپن قهرمان آسیا از تیم استونی و چین نایب قهرمان آسیا مقابل مصر بوده است. تا اینجای بازی ها ایران بهترین تیم آسیایی جام هفدهم بوده است. ایران روز شنبه را استراحت دارد و روز یکشنبه به مصاف ژاپن خواهد رفت.

تیم ما در دیدار نخست نیز موفق شده بود استونی را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد.

برتری کوبنده ایران با عبادی پور و حسین آبادی

تیم ایران در روزی که صابر جواهری کاپیتان خود را بدلیل مشکلات حاد گوارشی به تهران فرستاد و به جای او هم نمی تواند بازیکن جدیدی را هم جایگزین او کند در مصاف با آرژانتین آتش بازی راه انداخت و با درخشش میلاد عبادی پور و جواد حسین آبادی کاپیتان جدید خود در سه ست پیاپی با نتایج ۲۵ بر ۱۹ ، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۸ از سد تیمی بگذرد که با داعیه قهرمانی به ترکیه آمده است.

تیم ایران با این برد با ۶ امتیاز کامل از دو برد قاطع صدرنشین گروه ۲ شد. بر خلاف بازی با استونی تیم ایران ترکیبی تقریبا ثابت داشت و با نفراتی چون عبادی پور، سعید تقوی ، مصطفی باقری ( حمودی ) ، حسین آبادی ، قلی پور ، محمد فتحعلی ، فلاح زرچوب بازی کرد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Scroll To Top