چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه » سیاسی » وضعیت عمومی عسگراولادی رو به بهبود است(به روز شده ۹۲/۰۶/۱۹)

وضعیت عمومی عسگراولادی رو به بهبود است(به روز شده ۹۲/۰۶/۱۹)

خبر در حال تکمیل است

حاج آقای عسگراولادی از روز یکشنبه ۹۲/۰۶/۰۳ به علت نارسایی قلبی در بیمارستان بستری شده اند و به خاطر گرفتگی عروق کمیسیون پزشکی برای ایشان تشکیل شده است و تحت مراقبت هستند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز از حبیب‌الله عسگراولادی عیادت کرد. رئیس مجلس ضمن گفت‌وگو با پزشکان معالج از نزدیک در جریان روند درمانی عسگراولادی قرار گرفت. لاریجانی همچنین سلامتی و بهبودی عسگراولادی را از درگاه خداوند متعال مسئلت کرد.

45193_orig

j3vrKFx

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روز گذشته با اعزام نماینده و برقراری تماس تلفنی با بیمارستان، ضمن احوالپرسی، در جریان مداوای وی قرار گرفت. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، از درگاه خداوند متعال سلامت و بهبودی هر چه سریع‌تر آقای عسگراولادی را مسألت کرد.

رییس مجلس خبرگان رهبری آیت الله مهدوی کنی طی تماس تلفنی جویای احوال وی شد و از خداوند عافیت ، صحت و سلامتی ایشان را خواستار شد. (۹۲/۰۶/۰۶)

از کلیه دوستان تقاضای دعا جهت شفای ایشان را داریم.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی شب گذشته از ایشان عیادت کردند. ۹۲/۰۶/۰۷
آیت الله شیخ حسن صانعی و حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری نیز در این دیدار حضور داشتند.

wIMG_0068

ساعت ۱۱ صبح امروز پنجشنبه ۹۲/۰۶/۰۷عمل قلب ایشان با موفقیت انجام و به ccu منتقل شده اند.

عیادت نماینده رهبر انقلاب از آقای عسگراولادی ۹۲/۰۶/۱۰

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجازی صبح امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران، به نمایندگی از رهبر انقلاب اسلامی از آقای حاج حبیب‌الله عسگراولادی عیادت کرد.

حجت‌الاسلام حجازی ضمن ابلاغ سلام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به آقای عسگراولادی و آرزوی سلامتی برای این یار خدوم امام و رهبری، در جریان مراحل درمان و مداوای وی قرار گرفت.
1378054902_20.30-askar
عیادت نمایندگان رییس جمهور از عسگراولادی ۹۲/۰۶/۱۲

محمد نهاوندیان و حسین فریدون روز یکشنبه به نمایندگی از سوی رئیس جمهور با حضور در یکی از بیمارستانهای تهران از حبیب الله عسگراولادی عیادت کردند.

نمایندگان رییس جمهور ضمن ابلاغ سلام حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به عسگر اولادی و آرزوی سلامتی برای این یار خدوم امام و رهبری، در جریان مراحل درمان و مداوای وی قرار گرفتند.

دکتر علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل از حبیب الله عسگراولادی در بیمارستان عیادت کرد. ۹۲/۰۶/۱۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر ولایتی، در این عیادت، رئیس بیمارستان مسیح دانشوری در گفت و گو با پزشکان معالج، در جریان روند درمانی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری قرار گرفت.
وزیر اسبق امور خارجه کشورمان، سلامتی و بهبودی عسگراولادی را از درگاه خداوند متعال مسالت کرد.

0b491c5a4f08a6040163b4c6f73b294c_XL

آیت‌الله مهدوی‌کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری عصر امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران، از حبیب‌الله عسگراولادی عیادت کرد. ۹۲/۰۶/۱۵
آیت‌الله مهدوی‌کنی در این ملاقات در جریان مراحل درمان و مداوای عسگراولادی قرار گرفت و برای وی آرزوی بهبودی و سلامتی کرد.
 آیت‌الله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری از حبیب‌الله عسگراولادی عیادت کرد و در جریان آخرین وضعیت جسمی و روند مداوای وی قرار گرفت. ۹۲/۰۶/۱۸
وضعیت عمومی عسگراولادی رو به بهبود است ۹۲/۰۶/۱۹

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Scroll To Top